STRONA GŁÓWNA O FIRMIE USŁUGI ARTYŚCI WYDARZENIA DEBIUTY KONTAKT
     

co nowego

Error

Gwiazdo z Betlejem

Jarocin - Live

Kto ci jeszcze wierzy?

Metallica - Zlot Fanów

Morze Czarne

wydarzenia

Tragedia - zginął skrzypek Kapeli Pieczarków

2002.01.03

Z żalem zawiadamiamy, że 30 grudnia 2001 roku, w wieku 29 lat, zginął idąc na ratunek turystom nasz Przyjaciel:

Marek "Maja" Łabunowicz
ratownik tatrzański, muzyk Kapeli Pieczarków.

przyjaciele z Silvertonu

Mirek Breguła - Kto ci jeszcze wierzy?

2001.12.20

Drzewo posadziłem jakieś dwadzieścia pięć lat temu w czynie społecznym. Synów mam dwóch, a dom... pewnie bym już go zbudował, gdybym nie wydał wszystkich swoich oszczędności na (dla niektórych niezrozumiały, wręcz karkołomny w dzisiejszych czasach) pomysł wydania swojej pierwszej solowej płyty.

Jestem szczęśliwy i dumny. Cały album Kto ci jeszcze wierzy? świetnie brzmi. Teksty i muzyka nie są dotknięte żadną cenzurą czy sugestiami typu ...a może by tak coś a’la stary Universe.
Mam 37 lat. W tym wieku raczej trudno pisać o głupich żabach. Tę płytę sam napisałem, zaaranżowałem i sam sobie byłem bezwzględnym producentem muzycznym. Praca nad tymi piosenkami była olbrzymią radością, porównywalną jedynie z tą, jaką czułem dwadzieścia lat temu, wchodząc do studia po raz pierwszy. Wybrałem doskonale rozumiejących moje założenia młodych muzyków, a to, czego nie dało się dobrze zrobić w kraju, zrobiłem niestety w Niemczech.

Po co i dlaczego to wszystko?
Powodów jest wiele. Nie ma sensu o nich mówić. Jeden jest podstawowy: po dwudziestu latach grania w Universe i siedzenia w wąskiej szufladzie z tym szyldem, doszedłem do wniosku, że mam prawo zrobić coś na własną rękę. Zapraszam wszystkich, dla których nastrój i emocje są w muzyce najważniejsze. Mirek Breguła

Płyta Mirka Breguły już dostępna w naszym sklepie, zapraszamy.

III Międzynarodowy Zlot Fanów zespołu Metallica

2001.11.27

W warszawskim klubie Proxima odbędzie się III Międzynarodowy Zlot Fanów zespołu Metallica. To kontynuacja imprezy, która zelektryzowała rodzimych fanów zespołu Metallica we wrześniu 2000 w Katowicach, a wiosną b.r. miała kolejną edycję w niemieckim Kassel. W trakcie koncertów artyści (m.in. legendarny KAT, Dragon, Genesis of Agression, Gang Olsena czy niemiecki PIK) prezentowali własne wersje utworów tego właśnie zespołu.

Teraz zapowiada się jeszcze większa i ciekawsza impreza - prawdziwe czterogodzinne show, na które wszyscy z pewnością czekali... więcej informacji na temat koncertu

Owocem pierwszego Zlotu jest płyta dokumentująca koncert pt. Metallica-Zlot. Jest to wydawnictwo multimedialne – zawiera teledysk do utworu "Enter Sandman" oraz wywiad z Piotrem Luczykiem. Płyta jest dostępna na rynku od czerwca b.r. i można ją kupić w naszym sklepie on-line. Można także nabyć koszulki ze tej imprezy wysyłając zamówieni pod adres: info@silverton.pl

Chcielibyśmy odnotować niespodziankę, jaką sprawili fanom muzycy w/w grup. Otóż Piotr Luczyk (KAT) stworzył nowy skład, od tej pory działający pod nazwą ADRENALINA. Działalność zespołu nie kończy się na Zlocie. Aktualnie powstaje materiał na pełnokrwistą płytę. Premiera nastąpi wiosną 2002.

Nowy serwis silverton.pl już on-line

2001.11.22

Udało się nam otworzyć nowy serwis Www naszego wydawnictwa. Mamy nadzieję, iż wraz z upływem czasu będzie się on rozbudowywał a Nasi klienci znajdą tu wszystko, co będzie im potrzebne.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego systemu zamówień materiałów fonograficznych on-line - z czasem będziemy rozbudowywać naszą bazę, dostępnych wydawnictw. Mamy nadzieję, że nasze atrakcyjne ceny przyczynią się do wzrostu zainteresowania tą metodą zakupów.

 

Copyright © 2001 Silverton - silverton.pl
projekt i wykonanie: cyberstudio