STRONA GŁÓWNA O FIRMIE USŁUGI ARTYŚCI WYDARZENIA DEBIUTY KONTAKT
     

co nowego

Error

Gwiazdo z Betlejem

Jarocin - Live

Kto ci jeszcze wierzy?

Metallica - Zlot Fanów

Morze Czarne

koncerty

2001.12.02 - Warszawa

o artyscie

Metallica Zlot Festiwal

W warszawskim klubie Proxima 2 grudnia 2001 o godzinie 18.00 odbędzie się III Międzynarodowy Zlot Fanów zespołu Metallica. To kontynuacja imprezy, która zelektryzowała rodzimych fanów zespołu Metallica we wrześniu 2000 w Katowicach, a wiosną b.r. miała kolejną edycję w niemieckim Kassel. W trakcie koncertów artyści (m.in. legendarny KAT, Dragon, Genesis of Agression, Gang Olsena czy niemiecki PIK) prezentowali własne wersje utworów tego właśnie zespołu.

Proponujemy fanom prawie czterogodzinny show. Nie będzie podziału na grających i słuchających – chcemy aby publiczność współtworzyła ten koncert. Służyć temu będą różne konkursy np.: zaprosimy na scenę odważnych fanów i poprosimy o interpretację utworu Enter sandman.

Wybierzemy także najciekawszy amatorski zespół wykonujący covery zespołu Metallica. Będziemy losowali atrakcyjne nagrody. A na deser zaprosimy uczestników Zlotu na koncert.
Na scenie zaprezentują się muzycy grający na co dzień w zespołach: KAT, Acid Drinkers, Dragon, Adrenalina, Genesis of Agression, Pik i innych. Wszyscy oni będą wykonywali utwory swoich mistrzów.

Koncert będzie rejestrowany. Podczas imprezy fani będą mogli zaopatrzyć się w płyty, koszulki itd. związane ze Zlotem i z samą Metalliką.

Zlot będzie połączony z trzecimi urodzinami Makakofonii, programu emitowanego na antenie Radiostacji.

Więcej informacji na temat imprezy, konkursów, biletów itd. można uzyskać na stronie: www.metallica-zlot.pl

Prosimy również o listy, pytania i uwagi, które można wysyłać pod wybrany adres: info@metallica-zlot.pl lub info@silverton.pl

Dostępne telefony: (032) 287 30 93, 501 51 71 92,

Bilety są do nabycia w sklepach muzycznych. Można je również zamawiać pod adresem klub@klubproxima.com.pl

Wstęp: 35 zł

 

Copyright © 2001 Silverton - silverton.pl
projekt i wykonanie: cyberstudio