STRONA GŁÓWNA O FIRMIE USŁUGI ARTYŚCI WYDARZENIA DEBIUTY KONTAKT
     

co nowego

Error

Gwiazdo z Betlejem

Jarocin - Live

Kto ci jeszcze wierzy?

Metallica - Zlot Fanów

Morze Czarne

o firmie

sprawdź, czym się zajmujemy

Firma Fonograficzna SILVERTON wkroczyła w jedenasty rok działalności.
Nasza struktura to dwa piony:

- Usługi fonograficzne
- Wydawnictwo fonograficzne

Oferta pierwszego działu jest skierowana do wszystkich – osób czy instytucji - pragnących wyprodukować kasetę magnetofonową.
Proponujemy pełny pakiet usług: od zaprojektowania okładki do zafoliowania gotowej kasety i wprowadzenia jej na rynek za pośrednictwem naszego systemu dystrybucji.

Wydawnictwo fonograficzne to bogaty katalog kaset magnetofonowych i płyt kompaktowych.
Działalność wydawniczą rozpoczynaliśmy od produkcji kaset szalenie popularnych w pierwszej połowie lat 90-tych zespołów punk-rockowych. To nasza firma wydobyła na światło dzienne wiele ciekawych projektów; stanowiliśmy swego rodzaju przystań dla „młodych-zdolnych”.

Niektóre z tych produkcji dziś są otoczone prawdziwym kultem i mimo zmieniających się trendów, znajdują wciąż nowych nabywców. Do tej grupy należą m.in. legendarne formacje: SEDES, DEFEKT MUZGÓ czy SMAR SW.
Współpracujemy z artystami na różnych zasadach. Czasem jesteśmy wydawcą całej dyskografii, czasem tylko niektórych płyt. Są też przypadki, gdy w obliczu powodzenia płyty sięgamy do poprzednich wydawnictw artysty i wydajemy reedycje. Dziś nasz katalog charakteryzuje się różnorodnością stylistyczną.

W ofercie znajdują się płyty takich gwiazd jak BIG CYC, PIERSI, CZARNO CZARNI czy KAPELA Pieczarków. Dla amatorów pop-u mamy UNIVERSE. Z drugiej strony zwolennikom mocnych wrażeń proponujemy płyty legendarnego KAT-a.

Jak widać jesteśmy otwarci na style i artystyczne fantazje. Naszym atutem jest rzetelna opieka promocyjna nad artystą i jego produkcją. Współpracujemy z wszystkimi mediami zainteresowanymi muzyką. Zbudowaliśmy dystrybucję fonogramów opartą przede wszystkim na kontaktach z sieciami handlowymi, sklepami, a z drugiej strony na systemie sprzedaży bezpośredniej – skierowanym do odbiorcy indywidualnego.

 

Copyright © 2001 Silverton - silverton.pl
projekt i wykonanie: cyberstudio